Zoeken

Vergelijken

Veilig

Vertrouwd


2 tickets voor Bobbejaanland in BelgiŽ

2 tickets voor...

 
Prijs: € 1.00

Bobbejaanland kan iedereen entertainen! Kom gillen op de rollercoasters of chillen in lollige waterattracties. Voor een echte adrenalinekick kan je nu ook in de gloednieuwe Triple...

Bezoek Aanbieder
Cursus Microsoft Excel van ExcelYourself (1 p.)

Cursus Microsoft Excel...

 
Prijs: € 1.00

Ben jij straks een expert in Excel? Met deze cursus zit je op de goede weg. Dankzij de heldere uitleg leer je binnen de kortste keren de basis van dit Microsoft-programma....

Bezoek Aanbieder
Tickets voor Plopsa Coo in de Belgische Ardennen (2 p.)

Tickets voor Plopsa Coo...

 
Prijs: € 1.00

Plopsa Coo biedt jong en oud een verrukkelijke combinatie van natuur en avontuur. In dit prachtige park in de uitgestrekte Amblève-vallei in de Ardennen geniet je van een 20-tal...

Bezoek Aanbieder
Online computercursus naar keuze van Computraining

Online computercursus...

 
Prijs: € 1.00

Wil jij aan je computervaardigheden werken? Of je nou beginner of gevorderde bent, met deze cursussen van Computraining zit er altijd wat voor je bij. Ga je voor een cursus Excel,...

Bezoek Aanbieder
60 minuten jumpen bij Jump XL of Jumpsquare (2 p.)

60 minuten jumpen bij...

 
Prijs: € 1.00

Bij Jump XL en Jumpsquare spring je letterlijk een gat in de lucht. Hier kun je namelijk 60 minuten lang jumpen op verschillende trampolines. Ook heb je toegang tot alle gave...

Bezoek Aanbieder
Online taalcursus Italiaans voor beginners

Online taalcursus...

 
Prijs: € 1.00

De Italiaanse taal onder de knie krijgen? Met deze online taalcursus leer je het binnen de kortste keren. Een docent helpt je met het beheersen van de taal en na afloop ontvang je...

Bezoek Aanbieder