Bieden op vakanties (hotels)

Wat is er nou leuker dan lekker ontspannen in een hotel. Genieten van een mooie stad of lekker bijkomen van het drukke dagelijkse leven in een rustige, groene omgeving. Bij vrijtijdcheque.com kan je het allemaal vinden. Je kan bieden op hotelovernachtingen in binnen en buitenland. Zo is er voor iedereen wel een mooie omgeving te vinden om te ontdekken. Als je geen zin hebt in een drukke stad of rustig groene omgeving is een wellness vakantie misschien wel iets voor jou. Deze vakanties kan je ook vinden op deze website. Zo ben je er echt even helemaal tussenuit en kom je rustig, ontspannen en opgeladen weer thuis. Want wat is er nou fijner dan even bijkomen met lekkere massages en een bezoek aan de sauna?

Genieten van vers belegde pizza's bij de Pizza Hut!

Genieten van vers...

Prijs: € 1.00

Waardebonnen voor de Pizza Hut bij Ticketveiling.nl. Mis deze eten en drinken veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting!

3-gangen verrassingsdiner in de Euromast met prachtig uitzicht!

3 gangen...

Prijs: € 1.00

Een 3-gangen diner bij een Fletcher hotel naar keuze!

Een 3 gangen diner bij...

Prijs: € 1.00

Dinercheque voor een Fletcher hotel naar keuze bij Ticketveiling.nl. Mis deze uit eten veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting!

5-gangen diner Gastronomique bij Prentenkabinet Leiden!

5 gangen diner...

Prijs: € 1.00

Pannenkoeken eten voor 4 personen bij Bergsche Plas!

Pannenkoeken eten voor 4...

Prijs: € 1.00

Tickets voor 4 personen pannenkoeken eten bij Bergsche Plas op Ticketveiling.nl. Mis deze uiteten veiling niet en win jouw avondje uit met de hoogste korting!

Een heerlijke 3-gangen suprise lunch bij het Prentenkabinet!

Een heerlijke 3 gangen...

Prijs: € 1.00