Onze 6 meest bekeken artikelen

Zelfstandig parachutespringen boven Texel

Zelfstandig...

Bieden vanaf: € 1.00

Spring! Je suist door de lucht, je vliegt. De parachute springt open, je zweeft door de lucht. Zo gaaf! Zelfstandig parachutespringen: absoluut iets voor op je bucketlist.

2 tickets voor Halloween in Attractiepark de Waarbeek!

2 tickets voor Halloween...

Bieden vanaf: € 1.00

The Cats Aglow Band in Leeuwarden (2 p.)

The Cats Aglow Band in...

Bieden vanaf: € 1.00

Een exotische sfeer met deze set van 2 rode Bananenplanten!

Een exotische sfeer met...

Bieden vanaf: € 1.00

Set van 2 rode Bananenbomen bij Ticketveiling.nl. Mis deze planten en tuin veiling niet en win jouw Rode Bananenbomen met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

Geniet van je weekend bij FoodExplore!

Geniet van je weekend...

Bieden vanaf: € 1.00

Tickets voor all you can eat bij FoodExplore bij Ticketveiling.nl. Mis deze eten en drinken veiling niet en win jouw restaurantbezoek met korting.

Altijd en overal een real-time weergave van je huis of kantoor!

Altijd en overal een...

Bieden vanaf: € 1.00

Een beveiligingscamera bij Ticketveiling.nl. Mis deze gadgets veiling niet en win jouw beveiligingscamera met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

Welkom bij Start Veiling

Heb je zin in een leuk uitstapje? Wil je bijvoorbeeld een avondje uit of een dagje weg. Kijk dam zeker op deze website met meer dan 1.100 artikelen. Wat kun je hier allemaal vinden? Kijk in het keuzemenu onder Maak uw keuze. Je vindt op deze website niet alleen maar uitstapjes, maar bijvoorbeeld ook hotels en vakanties. Je ziet ook dat ieder artikel is voorzien van een afbeelding en een omschrijving. Je kunt de onder Maak uw keuze genoemde artikelen dus goed met elkaar vergelijken. Deze website lijkt op het eerste gezicht een gewone vergelijkingssite te zijn. Het is echter een veilingsite. Onder iedere afbeelding wordt immers Bieden vanaf € 1.00 euro vermeld. De prijs die je uiteindelijk moet betalen staat dus niet vast.

Op het juiste moment bieden op het voordeeluitje

Je wilt graag een dierentuin bezoeken. Daarom heb je onder Maak uw keuze geklikt op Zoo en pretpark. Je kiest voor twee tickets voor SEA LIFE Scheveningen. Onder de omschrijving van dit uitje klik je op Bezoek Aanbieder. Je komt dan terecht op de website van ticket.veiling.nl. Daar kun je proberen om dit voordeeluitje te krijgen met de hoogste korting. Er zijn echter meer mensen die beiden op dit uitje. Wie op het juiste moment het hoogste bod doet wint het uitje.

Wat je moet weten over het beiden op een voordeeluitje

Stel je besluit dat je wilt bieden op de tickets voor SEA LIFE Scheveningen. Na het klikken op Bezoek Aanbieder kom je, zoals al eerder vermeld, terecht op de website waar je een bod kunt uitbrengen. Je ziet een klok in beeld. De tijd loopt terug naar nul. Staan er nog maar enkele minuten op de klok. Het juiste moment om te bieden nadert met rasse schreden. Vermeld zijn de waarde van de tickets en het laatste bod. Is de waarde van de tickets bijvoorbeeld € 79 en het laatste bod bijvoorbeeld € 45? Staat er bovendien nog minder dan 1 minuut op de klok? Is de prijs die jij bereid bent om te betalen € 50. Vul dan, net voor het wegtikken van de tijd tot nul seconden, in het vakje met Plaats hier je bod van € 50 in. Met een beetje geluk ben jij de laatste en hoogste beider. Ben je de laatste en hoogste bieder? Dan ontvang je, na betaling, per e-mail de vouchers voor dit uitstapje.

Het is ook mogelijk om automatisch te bieden

Je kunt ook automatisch bieden op het door jou gewenste uitstapje. Je moet dan het door jou bepaalde maximale bod opgeven. Vervolgens biedt het systeem automatisch steeds een euro hoger tot het door jou opgegeven maximale bod. Dit automatisch bieden is geen garantie dat je de tickets voor het uitstapje ook daadwerkelijk kunt kopen. Er kan iemand altijd een hoger bod doen dan het bod dat jij automatisch door het systeem laat bieden. Doet iemand een hoger bod. Dan is hij de hoogste bieder. Hij kan dan de kaartjes kopen voor de door hem geboden prijs.

Ook jij regelt via deze website een goedkoop uitstapje

De prijs staat bij een veilingsite niet vast. Bovendien weet je niet of je het door jou gewenste artikel krijgt voor de door jou gewenste prijs. Is het een keer niet gelukt. Laat je dan niet ontmoedigen. Niet voor niets zijn websites waar tickets worden geveild voor uitstapjes populair. Heel veel mensen hebben dankzij deze website voordelig een leuk uitstapje kunnen maken. Ze hebben de tickets weten te bemachtigen voor een aantrekkelijke prijs. Ongetwijfeld lukt het een volgende keer. Ook jij kunt dan met familie of vrienden genieten van een voordelig uitstapje. Bezoeken van deze website is dus, ondanks de genoemde nadelen, zeker het overwegen waard.